Om utstillinga 2017

Grethe Unstad

Grethe Unstad

 

Utstillarar 2017

 

Carina Paulson: carinapaulson.com

Eske Rex: eskerex.com
Eva Sæverud: evasaeverud.com
Grethe Unstad: gertheunstad.com
Lene Jelling Holm: lenejellingholm.dk
Lionel Fahy: el.fahy.free.fr

Maia Birkeland: maiabirkeland.no
Marit Roland: maritroland.wordpress.com
Norvald Hemre: norvaldhemre.no
Rasmus Brinch: rasmusbrinch.no
Torunn Skjelland: torunnskjelland.com

Vigdis Fjellheim: vigdisfjellheim.no

 

 

Maesa Pullman m. The Last Hurrah:

Maesapullmann.facebook

 

 

 

til toppen

 

 

 

Eske Rex

Eske Rex

 

 

 

 

 

 

 

 

Marit Roland

Marit Roland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Norvald Hemre

Norvald Hemre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Torunn Skjelland og Vigdis Fjellheim

Torunn Skjelland og Vigdis Fjellheim

 

 

 

 

 

 

 

Maia Birkeland

Maia Birkeland

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lene Jelling Holm

Lene Jelling Holm

 

 

 

 

 

 

 

 

Eva Sæverud

Eva Sæverud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carina Paulson

Carina Paulson

 

 

 

 

 

 

 

 

Rasmus Brinch

Rasmus Brinch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lionel Fahy

Lionel Fahy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maesa Pullman m. The last Hurrah

 

 

 

 

til toppen

 

 

 

 

tilbake til framsida

tegninger av utstillingsplass

katalog 2017

Vevringutstillinga 2017
15. - 17. september

 

Opningstider

Fredag 15.09. kl. 11:00 - 17:30
Laurdag 16.09. kl. 11:00 - 18:00
Søndag 17.09. kl. 11:00 - 16:00

 

Alle dagar

Kafé på skulen Loddsal, kunstlotteri


Utstillingsnemnda 2016:
Hanna L. Thingnes, Ørjan Thingnes, May Britt Grytten, Anita Sæther og Liv Jorunn Seljevold.

Rekneskapsansvarleg: Veronica Standal

 

Kontaktpersoner:
Stian Thingnes +47 952 58 271
Hanna Louise Thingnes +47 971 61 238


Heimesida vil bli oppdatert:
vevringutstillinga.no

 

 

 

 

 

til toppen

 

 

 

Grethe Unstad Carina Paulson Torunn Skjelland og Vigdis Fjellheim